Menu Zavrieť

RAL NÁSTREK

Garážové brány - panel, nástrek RAL

Vzorkovník RAL obsahuje 213 rozličných farieb. Ak Vám nevyhovuje ani jedna z našej palety základných farieb, nástrekom exteriérovej strany lamiel sa výrazne rozširujú možnosti farebného prevedenia. Treba však pamätať na to, že dodacia doba sa týmto predlžuje o 1-3 týždne.

BEZPEČNOSTNÉ PRVKY

Panely Marcegaglia – hrúbka 40mm
Pružina – Ochrana proti prasknutiu. Pokiaľ je brána pod neustálym tlakom, naša pružina môže v priebehu rokov v niektorých prípadoch prasknúť. Aby sa tomuto predišlo, jej povrchová vrstva je zdokonalená špeciálnou farbou, ktorá robí pružinu odolnou. Pokiaľ to nestačí a pružina praskne, jej poistka poskytuje plnú ochranu a okamžite zastaví zatváranie brány.
Ochrana proti privretiu prstov – Sekcie sú ukladané jedna na druhú. Každá má v spodnej časti výrez, do ktorého zapadá vrch predchádzajúcej a tým chránite svoje deti pred úrazom.
Citlivosť a fotobunky – Pohon ATRIS pre garážové brány v rezidenčných systémoch umožňuje nastaviť úroveň citlivosti, pri ktorej vyhodnotí prekážku a začne sa otvárať. Ďaľším bezpečnostným prvkom sú fotobunky. Prerušením ich lúča počas zatvárania sa takisto brána zastaví a začne sa otvárať.
Ochrana proti zlodejom – V prípade, že je brána ovládaná pohonom, samotný pohon zabraňuje tomu, aby ju niekto otvoril a dostal sa do vášho domu. Ak je ovládaná ručne, potom je bezpečnostným prvkom haspra zvnútra alebo zámok s kľúčmi, ktorý si zamknete zvonku.
Dverové senzory – Personálne dvere v bráne sa otvárajú vždy iba do von, aby sa predišlo ich otvoreniu, keď je brána dvihnutá. Ich súčasťou je senzor, ktorý znemožňuje spustenie pohonu, pokiaľ sú otvorené. Tým sa predchádza materiálnym škodám, ktoré by mohli bez neho vzniknúť.