Menu Zavrieť

POHONY

Posuvná brána je skvelé riešenie pri optimalizácii priestoru, kde nie je možné otvárať krídlovú bránu. Systémy automatizácie V2 sú rozdelené podľa váhy a rozmerov brány.
Krídlová brána bola vždy prvkom, ktorý dodáva domovu krásu a šarm. Prostredníctvom montáže pohonov V2 pre krídlové brány, vytvárate spoľahlivé, elegantné a efektívne riešenie pre vašu domácnosť.
Bezpečnosť a komfort zabezpečená automatickým otváraním garážovej brány. Už nebudete musieť vystupovať z auta. Ak raz vyskúšate pohony V2, nikdy viac nebudete chcieť otvárať garáž ručne.
Vďaka cestným závorám V2 viete kontrolovať dopravu pri vstupe a výstupe na súkromných a verejných parkoviskách. Sú vyvinuté pre domáce aj priemyselné použitie a môžete sa na ne spoľahnúť.
V2 ponúka široké spektrum bezpečnostných prvkov a príslušenstva pre domácnosti aj priemysel: fotobunky, majáky, ovládače, prijímače, hydraulické brzdy a iné. Chránte tých, ktorí sú pre Vás najdôležitejší.
Riadiace jednotky V2 sú vyvíjané pre optimálne nastavenie pohonov na posuvné a krídlové brány. Vďaka inovácii a výskumu Vám ponúkame elektroniky, ktoré zabezpečujú bezpečný chod.