Menu Zavrieť

ANTRACIT A BIELA HLADKÉ

Garážové brány - panel, antracit RAL 7016, bez prelisu, hladký
Antracit RAL 7016
Bez prelisu
Povrch hladký
Ochrana prstov
Garážové brány - panel, antracit RAL 7016, široký prelis, hladký
Antracit RAL 7016
Široký prelis
Povrch hladký
Ochrana prstov
Garážové brány - panel, biela RAL 9016, široký prelis, hladký
Biela RAL 9016
Široký prelis
Povrch hladký
Ochrana prstov
Garážové brány - panel, biela RAL 9016, bez prelisu, hladký
Biela RAL 9016
Bez prelisu
Povrch hladký
Ochrana prstov

Tepelná izolácia

Je dôležité spomenúť, že oceľové plechy našich panelov sa vzájomne nedotýkajú, preto sa nevytvárajú žiadne tepelné mosty v drážkach. Vďaka svojej stavbe a dizajnu majú súčiniteľ prestupu tepla 0,5W/m2K.

Vzduchotesnosť

Zabezpečujú tesniace gumy po celom obvode a pena, ktorá je v spodnej časti každého panelu v mieste spoju. Sekcie sú vysoko odolné voči slnečnému žiareniu, mrazu a takisto zabraňujú vzniku rosy.

Povrch

Ošetrenie povrchu zabezpečuje galvanizovaný oceľový plášť, ktorý pokrýva penu a je nanesený v dvoch vrstvách. Prvú vrstvu tvorí špeciálny podkladový náter, druhá vrchná vrstva je polyesterová.

Základné farby

V palete základných farieb sú: biela RAL 9016, biela RAL 9002, strieborná RAL 9006, antracit RAL 7016, zlatý dub RAL 8003, tmavý dub RAL 8011, tmavo-hnedá RAL 8014, zelená RAL 6005 a mahagón RAL 8015.

Hladký povrch

Panely s hladkým povrchom majú tú výhodu, že lepšie vynikne plocha brány v zatvorenej polohe. Je možné ich umyť vysokotlakovým čističom, avšak umývať drsnou kefou alebo hupkou vhodné nie je.

Technológia

Používame 2 typy panelov, ktoré sú vysoké 500 mm a 610 mm. Vďaka tomu máme veľa typizovaných rozmerov, ale vieme vyrobiť aj neštandardné výšky zrezaním hornej sekcie brány, ktorú prekryjeme profilom.

Maximum 3m

Taká je výška rezidenčných brán, ktoré ponúkame pre rodinné domy alebo hromadné garáže. Tie vyššie už spadajú do kategórie priemyselných brán a sú oveľa robustnejšie, než ich náprotivky v rezidenčnom sektore.

Maximum 5m

Je najväčšia šírka brány. Ale môže sa stať, že budete potrebovať na váš rodinný dom alebo garáž ešte väčšiu šírku. V takýchto prípadoch vyrábame zákazkové brány na mieru a majú upravené kovanie.

BEZPEČNOSTNÉ PRVKY

Panely Marcegaglia – hrúbka 40mm
Pružina – Ochrana proti prasknutiu. Pokiaľ je brána pod neustálym tlakom, naša pružina môže v priebehu rokov v niektorých prípadoch prasknúť. Aby sa tomuto predišlo, jej povrchová vrstva je zdokonalená špeciálnou farbou, ktorá robí pružinu odolnou. Pokiaľ to nestačí a pružina praskne, jej poistka poskytuje plnú ochranu a okamžite zastaví zatváranie brány.
Ochrana proti privretiu prstov – Sekcie sú ukladané jedna na druhú. Každá má v spodnej časti výrez, do ktorého zapadá vrch predchádzajúcej a tým chránite svoje deti pred úrazom.
Citlivosť a fotobunky – Pohon ATRIS pre garážové brány v rezidenčných systémoch umožňuje nastaviť úroveň citlivosti, pri ktorej vyhodnotí prekážku a začne sa otvárať. Ďaľším bezpečnostným prvkom sú fotobunky. Prerušením ich lúča počas zatvárania sa takisto brána zastaví a začne sa otvárať.
Ochrana proti zlodejom – V prípade, že je brána ovládaná pohonom, samotný pohon zabraňuje tomu, aby ju niekto otvoril a dostal sa do vášho domu. Ak je ovládaná ručne, potom je bezpečnostným prvkom haspra zvnútra alebo zámok s kľúčmi, ktorý si zamknete zvonku.
Dverové senzory – Personálne dvere v bráne sa otvárajú vždy iba do von, aby sa predišlo ich otvoreniu, keď je brána dvihnutá. Ich súčasťou je senzor, ktorý znemožňuje spustenie pohonu, pokiaľ sú otvorené. Tým sa predchádza materiálnym škodám, ktoré by mohli bez neho vzniknúť.